Aprašymas
Greenworks 40V sniego valytuvas GD40ST
Šis ypatingai efektyvus 40V sniego valytuvas yra vienpakopė sniego valymo mašina, kuri vienu judesiu surenka sniegą ir meta jį 180 laipsnių kampu pakreipiamu lataku. Tai nedidelis efektyviai sniegą šalinantis įrenginys, pasižymintis įspūdingu 51 cm pločio valymo keliu, puikiai tinkančiu ir siauriems keliams, takeliams ar net aikštelėms valyti. Bešepetėlis variklis užtikrina efektyvų įrenginio darbą ir ilgesnį tarnavimo laiką.
- Techninės savybės:
- Nominali įtampa – 40V;
- Valymo gylis– 20 cm;
- Variklio tipas – Bešepetėlis;
- Maks. sniego išmetimo atstumas – <5,5 m;
- Darbo laikas su (2Ah) akumuliatoriumi – < 10 min.;
- Išmetimo latako pasukimo kampas – 180 laipsnių;
- Darbo laikas su (4Ah) akumuliatoriumi – <20 min.;
- Sulankstoma rankena – Taip;
- Garso lygis – 96 dB;
- Svoris – 15,2 kg;
- Triukšmo lygis – 68 dB;
- Valymo plotis – 50,8 cm;
- Gamyklinė garantija – 36 mėn. Daugiau informacijos čia.
Jei reiktų papildomo Greenworks 40V 4Ah akumuliatoriaus
Vienas akumuliatorius tinka visiems 40V platformos įrenginiams.
Greenworks produktus galite išbandyti ir mūsų partnerių parduotuvėse.
KML Trading – Oficialus Greenworks atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
















Atradimas. Rekomenduoju –
Nusipirkau prieš pirmus sniegus 23iais. Negaliu atsidžiaugti. Patiko:
– valo. Tikrai valo ir pakankamai toli meta
– tylus
– lengvas
– neužima vietos, garaže ant sienos pakabintą laikau
– akumai laiko
Galėtų būt geriau:
– kai labai daug šlapio sniego, kažkiek kemšasi išmetimo anga, bet vienoakopis, tad per daug negalima tikėtis
– į kalniuką reikia stumti, būtų kietai pavara, bet tada jau 2000 eur lyga
Bendrai – rekomenduoju. Nesvarbu, kad sniego turime tik kelias savaites. Bet nu labai greit išsivalau kiemą, takus, gatvelę, terasą ir net antro aukšto balkonus.
Kęstas –
Pirmas įspūdis – gerai valo. Tikras malonumas valyti nesuplūktą sniegą. Meta labai toli, kartais per toli (pas kaimyną už tvoros 😀 😀 ). Tiesa, jei papuoli ant suplūkto sniego ar ledo – atsiranda problemėlių. Bet ten jau ir kastuvas atsimuša. Patiko lengvumas ir tylus darbas. 2 akumuliatorių užtenka aikštelei ir keliukui prasivalyti. Ir užtrukau tik keliolika minučių, kai su kastuvu darbuodavausi virš valandos. Valo gan švariai. Netyčia užkabinau paliktą akmenį po sniegu – neiko nenutiko, niekas nelūžo. Sustojo nuo smūgio ir tiek. Veikia toliau, tad tikrai tvirtas daiktas. REKOMENDUOJU