APIE MUS

KML Trading – vienintelis oficialus Greenworks atstovas Baltijos šalyse. Mūsų komandos tikslas pristatyti Lietuvos, Latvijos bei Estijos rinkoms, išskirtinės kokybės produkciją.

PASAULIS PASIKEITĖ IR AKUMULIATORINĖ TECHNIKA YRA DABARTIS

GREENWORKS – tai gerai pasaulyje žinomas akumuliatorinių įrankių, sodo bei namų technikos gamintojas, priklausantis Globe Group, pripažinimo sulaukęs dėl savo kokybės, galios ir kainos santykio. Visa Greenworks produkcijos gamybos linija, pradedant tyrimais, kūrimu ir tobulinimais, baigiant visų sudedamųjų dalių gamyba, priklauso vienai kompanijai. Greenworks viską gamina patys. Tokiu būdu užtikrinamas itin aukštas produktų efektyvumas ir nepriekaištinga kokybė. Ši produkcija išsiskiria savo galia, nes visi įrankiai, priešingai nei kitų gamintojų analogai, veikia didesniame įtampos diapazone – nuo 24 iki 82 voltų. Greenworks produktai yra pagaminti skirtingomis platformomis: 24V, 40V, 48V(2X24V), 60V ir 80V, o vienas akumuliatorius tinka visiems platformos įrenginiams. Tokiu būdu tausojama aplinka, nes pakanka vieno akumuliatoriaus, kuris tinka daugiau nei 75-iems Jūsų pasirinktos platformos įrankiams. Akumuliatorinė sodo technika ir įrankiai – jokių teršalų, kuro kvapo ar didelio triukšmo bei vibracijos. Greenworks tausoja aplinką. O ilgas įrenginių tarnavimo laikas bei gamintojo garantija leidžia produktus naudoti daugelį metų, tokiu būdu padedant prie aplinkos tausojimo prisidėti ir Jums.

AUKŠČIAUSIO LYGIO TYRIMO CENTRAI

Gamybos proceso užbaigimo gamykla, esanti greta komponentų gamyklų užtikrina greitą produktų surinkimą. Ši, visapusiška gamybos linijos priežiūra bei kontrolė leidžia užtikrinti nepriekaištingą gaminių kokybę.

Dalį sėkmės garantuoja ir modernus testavimo centras, turintis vibracijos, garso ir ilgaamžiškumo tyrimo galimybes. Greenworks techniką ir komponentus naudoja ir daugelis kitų, pasaulyje lyderiaujančių gamintojų.

PASAULINĖ KOMPANIJA

JAV ir Kanados rinkoms aptarnauti skirtas biuras yra įsikūręs Mooresvilyje, Šiaurės Karolinoje. Čia Greenworks darbuotojai kuria naujus ir pastoviai tobulina jau esančius produktus. Jūsų lūkesčių patenkinimui, lyderiaujančio gamintojo pastoviam ir nenutrūkstamam tobulėjimui.

Švedijoje turime du biurus. Malmėje centrinis EMEA regiono biuras rūpinasi klientų aptarnavimu, marketingu, finansais, pardavimais bei tiekimu. O naujai įkurtas Jonšiopinge esantis tyrimų ir vystymo centras – kuria naujus ir tobulina jau sukurtus produktus.

Pasaulis pasikeitė. Šiandien atsinaujinanti energija jau yra pigesnė nei naudojanti iškastinį kurą, o jaunos kompanijos pradeda nurodyti pasaulinių tendencijų kryptį. Greenworks yra šio pokyčio dalis. Greenworks – inovacijomis grįstas prekių ženklas moderniems žmonėms kuriems patinka sodininkystė ir meistravimas. Žmonėms, kurie nori protingesnių, žalesnių ir švaresnių sprendimų.

MŪSŲ REKVIZITAI

  • KML Trading, MB
  • Greenworks atstovas Baltijos šalyse
  • Saulėtekio al. 15-1, LT-10224 Vilnius
  • Įmonės kodas: 305643170
  • PVM mokėtojo kodas: LT100013468110
  • LT277300010165131594
  • AB Swedbank
  • info@greenworks.lt
  • +370 618 15303
  • www.greenworksbaltic.com