Greenworks 60V 50+

GREENWORKS 60V PRO PLATFORMA

Greenworks 60V Pro platformos produktai skirti profesionalams, kuriems reikia ne tik ypatingai patvarių įrankių bet ir efektyvumo. Šios platformos produktus energija aprūpina mūsų ypatingai efektyvūs ir talpūs ličio jonų akumuliatoriai, sukurti taip, kad padėtų pasiekti geriausius rezultatus. Gaukite didesnę nei benzininių įrankių galią neteršdami aplinkos. Jokių dūmų, jokios priežiūros, jokio triukšmo ir jokių rūpesčių. Pasirinkite iš daugybės produktų bei variacijų: vejapjovių, žoliapjovių, krūmapjovių, pūstuvų, grandininių pjūklų, sniego valytuvų ir net plovyklų. Greeenworks 60V platforma – 50+ Greenworks produktų skirtų profesionalams.

60V grandininis pjuklas

Grandininiai pjūklai

Greenworks 60V akumuliatoriniai grandininiai pjūklai užtikrina benzininių atitikmenų galią ir našumą tik be triukšmo, vibracijos, dūmų ar kenksmingų teršalų. Akumuliatorinis variklis be šepetėlių užtikrina 20 % didesnį sukimo momentą ir greitesnį pjovimą nei 42cc benzininis grandininis pjūklas, be to, juose yra mūsų No Prime, No Choke, No Pull™ lengvai naudojama sistema, leidžianti kiekvieną kartą greitai pradėti darbus, be nepatogaus užvedimo traukimo troso.

Greenworks akumuliatorine plovykla GDC40

Akumuliatorinės plovyklos

Norite plauti terasą, langus, laivą ar dviratį? Greenworks 60V aukšto slėgio akumuliatorinės plovyklos yra puikus sprendimas. Nereikia jokio vandens, žiemą užšąlančio vandens įvado, žarnų ar laidų. Ypač tinka keliaujant, laisvalaikio pramogoms ar net profesionaliam sportui. Tiesiog pasiimkit su savim.

60V vejapjove

Vejapjovės

Greenworks 60V platforma – idealus pasirinkimas visiems, kurie nori kasdienius aplinkos priežiūros darbus atlikti be jokių laidų, didelio triukšmo, vibracijos, kuro kvapo ir teršalų. Kai reikia tausojančio aplinką sprendimo sudėtingoms užduotims.

60V trimeris

Žoliapjovės ir krūmapjovės

Greenworks 60V platformos styginės žoliapjovės ir krūmapjovės yra galingesnės nei įprastos benzininės – be triukšmo, dūmų ar kenksmingų teršalų. Be to, nereikia jaudintis dėl alyvos ir degalų išsiliejimo, maišymo ar saugojimo. Galingos Greenworks 60V platformos baterijos suteikia visą galią, kurios Jums reikia, kad galėtumėte atlikti visus vejos priežiūros projektus. Būkite ekologiški be išmetamųjų dujų, triukšmo, nemaišykite alyvos su kuru.

60V pustuvas

Pūstuvai

Ypač galingi 60V akumuliatoriniai pūstuvai ne tik padeda nupūsti lapus ar nupjautą veją, bet ir siurbia bei mulčiuoja. Pritaikyti dirbti ilgesnį laiką. Ypač efektyvūs dėl savo didelės galios mažo svorio. Labai pamėgti profesionalų – nekelia triukšmo ir netrukdo aplinkiniams.

Greenworks 60V gyvatvoriu zirkles

Gyvatvorių genėtuvai ir dar daugiau

Greenworks 60V platformos įrenginiai – kai mėgstate dirbti, mylite gamtą ir gerbiate aplinkinius. Nauja karta, naujas požiūris. Jokio triukšmo, teršalų ar kuro kvapo.

Greenworks produktus galite išbandyti ir mūsų partnerių parduotuvėse.

KML Trading – Oficialus Greenworks atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.