Greenworks G40B5

GREENWORKS 40V PLATFORMA

Greenworks 40V platformos produktus energija aprūpina mūsų ypatingai efektyvūs ličio jonų akumuliatoriai, sukurti taip, kad veiktų be vargo ir pasiektų geresnius rezultatus. Gaukite benzininių įrankių galią neteršdami aplinkos. Jokių dūmų, jokios priežiūros, jokio triukšmo ir jokių rūpesčių. Pasirinkite iš daugybės produktų bei variacijų: vejapjovių, žoliapjovių, krūmapjovių, pūtiklių, pjūklų, karučių, sniego valytuvų ir net plovyklų. Greeenworks 40V platforma – vienas akumuliatorius tinka daugiau nei 50+ Greenworks produktų.

Grandininiai pjūklai

Su Greenworks 40V akumuliatoriniais grandininiais pjūklais darbus atliksite paprastai, greitai ir švariai. O jų galia nustebins net labai patyrusius.

Akumuliatorinės plovyklos

Norite plauti grilį, laivą ar dviratį? Greenworks 40V aukšto slėgio akumuliatorinės plovyklos yra puikus sprendimas. Ypač tinka keliaujant, laisvalaikio pramogoms ar net profesionaliam sportui. Tiesiog pasiimkit su savim.

Vejapjovės

40V akumuliatorinės vejapjovės puikiai tinka ir labai dideliems plotams. Ypač galingos, tvirtos ir patogios dėl savo inovatyvios konstrukcijos.

Žoliapjovės ir krūmapjovės

Patogios ir galingos akumuliatorinės Greenworks 40V platformos žoliapjovės ir krūmapjovės puikiai tinka ir dideliems sodams. Jų energiją generuoja ypač galingas 40V akumuliatorius, kurį galima naudoti visiems 40V įrenginiams.

Aeratoriai ir skarifikatoriai

40V akumuliatoriniai vejos priežiūros įrankiai – nepakeičiami pagalbininkai. Ypač kai vienas akumuliatorius tinka visiems. Betarpiškai.

40V karučiai ir kultivatoriai

Nepakeičiami ūkio pagalbininkai. Kai reikia ne tik nuvežti nupjautą žolę, bet ir išpūrenti žemę. Naudojant tą patį akumuliatorių – Greenworks 40V platforma.

Pūstuvai

40V akumuliatoriniai pūstuvai, kurie ne tik padeda nupūsti lapus ar nupjautą veją. Bet ir siurbia bei mulčiuoja.

Sniego valytuvai

Čia rasite nepakeičiamus pagalbininkus žiemą. Galingi bei patvarūs Greenworks akumuliatoriniai sniego valytuvai įveiks net sunkiausias užduotis.

Greenworks produktus galite išbandyti ir mūsų partnerių parduotuvėse.

KML Trading – Oficialus Greenworks atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.