24 48 powerall logo

GREENWORKS 48V(2X24V) PLATFORMA

Greenworks 48V(2X24V) platforma tinka laukui ir vidui skirtiems produktams, tame tarpe žoliapjovėms, pūstuvams, vejapjovėms, grandininiams pjūklams, akumuliatoriniams įrankiams ir dar daugiau! Mūsų 24V ličio-jonų akumuliatorius gali naudoti ir 48V(2X24V) platforma, todėl yra ypač galingi akumuliatoriai sujungti į vieną sistemą yra galingesni ir ilgiau dirba su viena įkrova, o visą naudojimo laiką tarp įkrovų nekrenta galia bei neprarandama atmintis.

Vejapjovės

48V(2X24V) akumuliatorinės vejapjovės puikiai tinka mažesniems ir ypač dideliems plotams. Tvirtos, lengvos ir patogios dėl savo unikalios konstrukcijos.

Žoliapjovės ir krūmapjovės

Patogios ir galingos akumuliatorinės Greenworks 48V(2X24V) žoliapjovės ir krūmapjovės puikiai tinka ir dideliems sodams. Jų energiją generuoja moderniausi 24V akumuliatoriai, kurius galima naudoti visiems 48V(2X24V) ir 24V platformų įrenginiams.

Grandininiai pjūklai

Su Greenworks akumuliatoriniais grandininiais pjūklais darbus atliksite paprastai, greitai ir švariai, nes jų konstrukcija pritaikyta tiek sodo tiek statybos darbams.

Akumuliatoriniai įrankai

Greenworks akumuliatoriniai įrankiai yra tvirti ir lengvi, skirti „pasidaryk pats“ darbams. Visi jie naudoja moderniausius 48V(2X24V) bei 24V ličio jonų akumuliatorius, ir pasižymi įspūdingu našumu, nepaisant kompaktiško dydžio. Optimaliam komfortui nereikia jokių elektros kabelių – tiesiog įdėkite akumuliatorių, kuris tinka visiems įrankiams ir galėsite pradėti iškart.

Pūstuvai

Su Greenworks 48V (2X24V) platformos akumuliatoriniais pūstuvais ne tik tobulai išvalysite kiemą, bet ir nupūstus lapus galėsite susiurbti juos tuo pačiu sumulčiuojant. Žiemą galėsite nupūsti ir sniegą.

Akumuliatoriai ir krovikliai

24V akumuliatoriai ir krovikliai tinka visiems Greenworks 48V(2X24V) ir 24V platformų įrenginiams. Su vienu akumuliatoriumi galėsite naudotis ir vejapjove, žoliapjove, pūstuvu ar net suktuku bei grąžtu.

Greenworks produktus galite išbandyti ir mūsų partnerių parduotuvėse.

KML Trading – Oficialus Greenworks atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.