24 48 powerall logo

GREENWORKS 24V PLATFORMA

Greenworks 24V POWERALL™ lithium-ion platforma – daugiau nei 75-i laukui ir vidui skirtiems produktai, tame tarpe žoliapjovės, pūstuvai, vejapjovės, grandininiai pjūklai, akumuliatoriniai įrankiai ir dar daugiau! Mūsų 24V ličio-jonų akumuliatorius yra 20% galingesnis bei 35% ilgiau dirba su viena įkrova, o visą naudojimo laiką tarp įkrovų nekrenta galia bei neprarandama atmintis. Laukui skirti Greenworks produktai puikiai tinka ir 10 arų sklypų priežiūrai.

Vejapjovės

24V akumuliatorinės Greenworks vejapjovės puikiai tinka mažesniems plotams. Ypač lengvos ir patogios dėl savo kompaktiškos konstrukcijos.

Žoliapjovės ir krūmapjovės

Patogios ir kompaktiškos akumuliatorinės 24V Greenworks žoliapjovės ir krūmapjovės puikiai tinka ir mažesniems sodams. Jų energiją generuoja moderniausias 24V akumuliatorius, kurį galima naudoti visiems 24V įrenginiams.

Grandininiai pjūklai

Su Greenworks akumuliatoriniais grandininiais pjūklais darbus atliksite paprastai, greitai ir švariai, nes jų konstrukcija pritaikyta tiek sodo tiek statybos darbams.

Akumuliatoriniai įrankai

Greenworks 24V platformos akumuliatoriniai įrankiai yra tvirti ir lengvi, skirti „pasidaryk pats“ darbams. Visi jie naudoja moderniausią 24V ličio jonų akumuliatorių, ir pasižymi įspūdingu našumu, nepaisant kompaktiško dydžio. Optimaliam komfortui nereikia jokių elektros kabelių – tiesiog įdėkite akumuliatorių, kuris tinka visiems įrankiams ir galėsite pradėti iškart.

Greenworks lapu pustuvas 24V

Pūstuvai

Reikia nupūsti lapus ar žolę? O gal sniegą? 160km/h Greenworks pūstuvo oro srautas puikiai susitvarkys net su sunkiausiomis užduotimis. O svarbiausia – su tuo pačiu moderniu Greenworks 24V platformos ličio jonų akumuliatoriumi.

G24B4

24V akumuliatoriai ir krovikliai

Greenworks 24V platforma – akumuliatoriai ir krovikliai, tinkantys visiems 24V ir 2X24V produktams.

Greenworks produktus galite išbandyti ir mūsų partnerių parduotuvėse.

KML Trading – Oficialus Greenworks atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.